Neredesiniz   Katılım İçin /
Amaç ve İlkeler Kurumsal Kimlik Tüzük Ekibimiz

TOVAK Ailesine Katılım İçin

TOVAK uyum ve güven topluluğuna adım atmak isteyen duyarlı dostlar, harekete geçmeden önce önemli iki noktayı dikkatinize sunalım:

TOVAK bir özveri kuruluşudur. Gönüllü işler kaynakla yapılır. TOVAK mensupları işe, daima kendi kişisel özverilerinden başlar. Ama TOVAK’ın yapılacak hizmetler için kaynak ve katkı çağrıları,’TOVAK’a destek’ değil, ‘göreve davet’ anlamındadır. Topluma hizmet etme amacını gerçekleştirmek, destekle değil, görev edinmekle mümkündür.TOVAK Kendi sosyal sorumluluk anlayışlarından ötürü topluma yararlı olmaya çalışan kişi ve kurumlara hedef ve proje gösterir. Bu hedef ve projelerin gerçekleşmesinde bir anlamda onlara da hizmet eder.

TOVAK’ın birlikte görev başarma çizgisi, küçük fakat düzenli, istikrarlı, yaygın katılımları bir araya getirerek damlalardan deniz yaratma doğrultusundadır. Yani TOVAK’ın yük paylaşımı da, onur ve kıvanç paylaşımı da yaygın ve adildir.

Bu çerçevede uyum ve güven gurubumuza yeni bir dostumuz olarak katılmayı arzu ederseniz size sunabileceğimiz çeşitli katılım kategorileri var.

TOVAK’a Omuzdaş Olabilirsiniz.

Omuzdaşlar, TOVAK’ın çatısını tüm hizmetlerin yapılabilmesi için ayakta tutan kişi ve kurumlardır. Omuzdaşlarımızdan beklenen maddi katkı aylık en az 10 Euro ödentidir.

Topluma Hizmet görevinde bizimle birlikte yola çıkmaya hazırsanız, aşağıdaki katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır.


Katılım Formu

Katılım formu için buraya tıklayınız

Ödeme Formu

Ödeme formu için buraya tıklayınız
Telif Hakkı © 2017 Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK)            Her hakkı saklıdır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası Tüzük